Ги зумираше силиконите во минијатурно бикини- од кадарот ќе се препотите, а од тоа што беше зад неа фановите се згрозија

Младата пејачка Луна Џогани по запросувањето замина на летување со своето момче Марко Миљковиќ.
Парот е во Турција каде ужива на песочните плажи и тиркизното море.
Пејачката веднаш штом стигна започна да прави хаос на Инстаграм објавувајќи фотографии во бикини.


Она што беше во прв план и беа градите кои на едно од видеата и ги зумираше со што покажа како навистина изгледаат нејзините силикони.


Сепак фановите веднаш се „фатија“ за хаосот кој владее зад неа во нејзината соба.
Имено насекаде имаше растурено алишта, отворени куфери и гардероба на секаде, погледнете.\

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.