Ги крена нозете среде улица, но не ја увиде оваа грешка: Сите и се смеат на Ана Николиќ додека позираше до бесната кола

Српската пејачка Ана Николиќ позираше во кратко фустанче пред својот автомобил вреден стотици илјади евра, но освен нејзиното тело, еден друг детаљ ги изнасмеа фановите.
Имено пејачката нема сомнение дека изгледа позгодно од било кога, а за совршените фотографии често фановите мислат дека се нереални и фотошопирани.

 

View this post on Instagram

 

“Ova mala ne zna sta ce, kaze da … pa ne ne… a zamnom sece vene… MALA JE LABILNA” ..

A post shared by Ana Nikolić (@ananikolicofficial) on


-Бидејќи сега би се разбудила, но се е реалност, напиша Ана под фотографијата.
Но, она што на сите им го привлече вниманието е госпоѓата од зад неа која турка количка за на пазар.
-Како упадна оваа баба со количкава во нејзината слика, се само дел од коментарите на социјалните мрежи.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.