Дара Бубамара го прослави 12-иот роденден на синот, а за ваква роденденска торта многумина може само да сонуваат

Пејачката Дара Бубамара го прослави роденденот на својот Констатин кој го има од бракот со Милан Кесиќ.
Имено, наследникот на Дара наполни 12 години, а пејачката се потруди да му направи забава во кругот на најблиските.
Таа на Инстаграм покажа дел од атмосферата на прославата, а потоа покажа што го почестила својот син за роденден.
Имено, Дара снимаше телефон, па најверојатно е наменет за нејзиниот наследник.

Исто така, се зборуваше дека пејачката на својот син за 12иот роденден му купила стан од 150 000 евра, но таа не ги коментираше овие пишувања.
Дара својот син го израдува со роденденска торта во облик на терен.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.