Дуа Липа ги полуде сите: Се соблече и ги покажа облините

Пејачката која се труди на своите настапи да ги воодушеви обожавателите, овој пат се погрижи без зборови да останат оние кои ја следат на социјалните мрежи.
Во костим за капење кој ги истакнува нејзините облини, нурната во базен таа ги поздрави своите обожаватели.

clickbait

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Loading...