ЕЛЕНА “ЖИВОТ СО СТИЛ“ УЖИВА НА ЗЛАТИБОР

Водителката на емисијата „Живот со стил“, Елена Најдоски ужива во прекрасниот Златибор со својот сопруг Бојан. А и што друго може да се очекува од Елена на ова студено време? За својот тамошен престој редовно не информира на Инстаграм, за да можеме и ние макар за момент да поуживаме, како да сме таму…

ЕЛЕНА “ЖИВОТ СО СТИЛ“ УЖИВА НА ЗЛАТИБОР

Најдоски отсекогаш важела за личност која знае како да ужива во животот и дека е огромен обожавател на патувањата.

Па така и овој пат, на крајот од студениот јануари, заедно со сопругот решија да избегаат на неколку денови во прекрасниот Златибор. Парот ужива во снежната идила таму, а омилени им се СПА третманите, како и вечерите со врвно приготвена храна. 

Елена постојано споделува фотографии и видеа од тамошната атмосфера, па и од удобноста на Вашиот дом ѕирнете низ нејзината галерија на „Инстаграм“, можеби и Вие ќе решите да се спакувате и да заминете на оваа локација уште утре. 

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.