За вакви гради од секогаш сонуваше: Луна Џогани пред камерите во сиот свој сјај ги покажа скапо платените голи силикони

Младата пејачка Луна Џогани која е победничка на реалното шоу „Задруга“ повторно влезе во реалното шоу оваа сезона.
Таа откако лани победи заработи вртоглава сума на пари, па реши да си го оствари животниот сон, а тоа е да ги зголеми своите гради, а сега конечно и ги покажа пред целата јавност.
Имено таа за време на забавата која се одржува секој вторник во ова реално шоу сакаше да изгледа повеќе од совршено, па се обиде да смени неколку комбинации во гардеробата додека не се одлучи која да ја носи.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.