ИМАЛА ИНТИМНИ ОДНОСИ СО 919 МАЖИ ЗА ПОМАЛКУ ОД 24 ЧАСА – Никој не може да го собори рекордот на оваа жена, а ова е нејзината тактика со која влезе во Гинисовата книга на рекорди

Дали некогаш сте слушнале дека има светско првенство во оргии ? Ако не сте, еве објаснување. Тоа е натпревар во задоволување на најголем број мажи, а резултатот на победникот е запишан во Гинисовата книга на рекорди. Речиси 20 години никој не успева да го собори рекордот на Американката Лиза Спаркс, инаку популарна актерка во индустријата за возрасни, која за помалку од 24 часа достигна речиси четирицифрена бројка на задоволување мажи односно сексуален однос.

На тема ЉУБОВ

На тема ЉУБОВ имаме за вас 10.000 текстови. ТУКА!!

Лиза Спаркс го држи Гинисовиот рекорд за најмногу мажи со кои успеала да има секс во 24 часа и таа бројка е неверојатни 919 мажи. Таа го поставила овој рекордот на 16. октомври 2004 година во Варшава, Полска. Американката победила во силна конкуренција и за само осум и пол часа го соборила претходниот рекорд од 759 мажи, кој го држеше нејзината колешка Маријана Рокита, која во Полска го освои второто место со 21 маж помалку.

РОНАЛДИЊО ВЛЕГУВА ВО РЕАЛИТИ ШОУ! Тој ќе има посебна задача со натпреварувачите, а се наоѓа ДАЛЕКУ од својата земја
Бразилецот Роналдињо де Асис Мореира ќе учествува во реално шоу во Турција.Некогаш, еден од најдобрите играчи во светот, наполни 44 години, а по кариерата се одлучи на многу чуден потег, кој ја шокираше …
Истрага за над 60 случаи на корупција во украинската одбрана
 Во Украина се истражуваат повеќе од 60 случаи на можна корупција во одбранбениот сектор, изјави денеска директорот на Националното биро за борба против корупцијата на Украина (НАБУ), Семен Кривонос.Тој рече дека неговата агенција …

Пред Лиза Спаркс и Маријана Рокита, Клаудија Фигура, уште една актерка од филмови за возрасни, успеала да спие со 646 мажи во еден ден.

Што се однесува до тактиката на Лиза Спаркс, таа имала односи 45 секунди со секој маж, а одмарала по 58 секунди помеѓу интимните чинови. Видеото од натпреварот е објавено на неколку веб-страници за возрасни.

Иако нејзиното име е запишано во Гинисовата книга на рекорди, Лиза Спаркс не е горда на своето „достигнување“. Според нејзиното признание, тоа е единствената маана во нејзината кариера.

Инаку, и покрај тоа што само неколку години работела во индустријата за возрасни, нејзе ја има во повеќе од 188 филмови, а Лиза Спаркс е во брак од 1995 година. Според пишувањата на медиумите, во истото поле работи и нејзиниот сопруг Џеф.

Лиза Спаркс денес се занимава со креирање на дигитални содржини кои ги пласира преку својот канал на Јутјуб, но темите со кои се занимава немаат никаква врска со професијата по која е најпозната.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.