Инфлуенсерка заврши во болница по француски бакнеж, се снимаше додека докторите и го шиеја јазикот

Кејда Ерсој, 34 годишна турска манекенка и инфлуенсерка заврши во болница во Истанбул каде и го шиеја јазикот. Во ваква ситуација таа се нашла со првиот бакнеж со новото момче.

Инфлуенсерка заврши во болница по француски бакнеж, се снимаше додека докторите и го шиеја јазикот

Целата постапка на шиење таа ја снимала со мобилниот телефон, а локалните медиуми објавија дека неименувниот „Ромео“ грубо ја гризнал при француски бакнеж.

На првиот бакнеж со ова момче, како што се наведува, таа чекала еден месец и едно е сигурно, дека ќе го памети целиот живот. Сепак не им кажала на обожавателите дали повторно ќе излезе со него.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.