Искрена и директна: Лила откри каква ќе биде како свекрва

Најпознатата ТВ водителка кај нас, Лила Филиповска каде и да се појави, што и да направи остава силен впечаток.
Таа, исто така има своја „мала“ армија од следбеници на социјалната мрежа Инстаграм. Токму таму, водителката како вистински инфлуенсер на своите следбеници им дозволи да ѝ поставувaaт.


Очекувано, заинтересираноста на следбениците за приватноста на Лила судејќи според сторињата на Инстаграм е најинтересна за нив.


Сигурни сме дека имало премногу прашања, Лила ги сподели најинтересните.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.