И Македонија се “стресе“: Повторно силен земјотрес во Грција!

Повторно силен земјотрес во Грција. Истиот беше почувствуван и во Македонија.
Деталите за земјотресот погледнете ги во продолжение:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.