КАРЛЕУША СО ВЛОШЕНО ЗДРАВЈЕ, ИМАЛА ГОЛЕМИ БОЛКИ, ЕВЕ КАКВА Е СОСТОЈБАТА НА ПЕЈАЧКАТА: Јелена ги загрижи сите нејзини фанови

Јелена Карлеуша синоќа настапи во Котор, а откако го заврши настапот, луѓето од нејзината околина сакаа да повикаат брза помош.

Сепак, пејачката не сакала лекарите да ја видат во вакво издание, иако признава дека трпи страшни болки кои ги опишала како 10/10.

Хороскопски знаци кои не се согласуваат добро со децата
Односите со децата често бараат трпение, разбирање и способност да се согледаат работите од нивна перспектива. Комуникацијата со најмладите не им доаѓа лесно на сите. Додека некои инстинктивно знаат како да му пристапат на детскиот …
Турција објави снимка од првиот лет на борбениот авион Каан од петта генерација (видео)
– Турција достигна уште еден клучен праг во производството на својот борбен авион од петта генерација, со оглед на тоа што авионот КААН од домашно, турско производство, успешно го изврши својот прв пробен лет, …

Исто така, Карлеуша тврди дека никогаш во животот не се чувствувала толку лошо како синоќа, но сепак не сакала да ги разочара обожавателите на настапот, па направила се до крај.

Јелена Карлеуша е во тешка здравствена состојба и има болки

Не се знае за што точно се работи, но се знае дека пејачката едвај била вратена во Белград.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.