КАСАНДРА ќе глуми водач на нарко клан во третиот дел на „ЈУЖЕН ВЕТЕР“

Кораина Торес, позната по улоата на Касандра доаѓа во филмот „Јужен ветер 3“!. Продуцентите на „Јужен ветер“ сакаат во својот тим да имаат светски познати актери. Во првата сезона се појави италијанскиот актер Пасквал Еспосито, а во втората холивудските ѕвезди Вилијам Болдвин и Ерик Робертс.

Преговорите со познатиот дански актер Мадс Микелсен за третата сезона се во тек, а на листата неочекувано се појави уште едно име – Кораима Торес!

Ако се оди според планот, Касандра треба да глуми водач на криминален клан од Јужна Америка!

Пронајдете не на следниве мрежи: