Кија Коцкар објави „жешка“ фотографија во бикини

Loading...

Кристина Кија Коцкар ужива на одмор во Хрватска. По Хвар и Сплит отиде на Пореќ, а дека добро си помина во градот на брегот на Јадранското море сведочат и фотографиите кои ги објави на социјалните мрежи.

 

View this post on Instagram

 

🍫

A post shared by KIJA KOCKAR (@kijakockar) on


Кија позираше во бикини и покажа какво тело има. Набрзо се заврте, а во прв план беше нејзиниот задник. Освен морето, Кија уживаше и на базенот на хотелот.

loading...