Леонардо Ди Каприо објави слика од Скопје

Loading...

Славниот холивудски актер, Леонардо ди Каприо објави слика на Инстаграм, споделувајќи извештај за влијанието на климатските промени на човековото здравје.
Со извештајот, тој стави слика од скопскиот плоштад, на која може да се види како мајка и дете како се разладуваат при високи температури.

loading...