ЛУИСА: Заеби паричка да ти се паднам јас, па да видиш што е среќа

Нашата позната фолкерка се самопрепорача за слободните момци. Со жестока објава на нејзиниот популарен Инстаграм профил, каде што ја следат над 20 илјади љубители.

ЛУИСА: Заеби паричка да ти се паднам јас, па да видиш што е среќа

На ова некој и пишал дека е милфица што по се игледа и годи. Па додала:

Подолу проследете наш избор од нашата надежна фолкерка. ⬇⬇

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.