Луна едвај ги собра новите силикони во деколтето, но сепак нешто друго ги препоти гледачите откако ги рашири нозете нејзината колешка

Пејачката Луна Џогани вчеравечер прв пат застана пред камерите откако ги вгради силиконите на себе, но публиката не знаеше каде да гледа од еден друг детаљ кој ги препоти присутните во студиото.
Имено Луна Џогани вчеравечер беше во центарот на вниманието откако се појави со новите бујни силикони кои буквално се преливаа од нејзиното деколте.


Таа тврди дека не претерала и дека само малку ги зголемила градите на себе, но сепак и покрај ова вниманието брзо беше насочено кон втората гостинка во емисијата „Амиџи Шоу“, водителката на „Задруга“, Тамара Ѓуриќ која се појавила во прилично сексапилна комбинација за пред малите екрани.


Сето време таа ги ширеше нозете додека гледачите пред малите екрани и публиката во студиото се препотуваше во вистинска смисла на зборот.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.