Луна и Марко отпатуваа од Белград: Сега тие уживаат на атрактивна локација

Loading...

Луна Џогани и Марко Миљковиќ неколку дена по завршувањето на реалното шоу „Задруга 3“ отпатуваа од Белград. 

Имено, двајцата престојуваат во селото Рибери, недалеку од Брус, родното место на Марко, во вила, а подоцна заминале на атрактивна локација.

Тоа е планината Копаоник. Тие уживаа таму, а Марко ја возеше Луна. 

– Не е тајна локацијаta за која разговаравме … Само попатна станица – напиша Миљковиќ на Инстаграм.

View this post on Instagram

You and I 💕 #peace

A post shared by Luna Djo (@luna_djogani) on

loading...