Луна Џогани е бремена, а нејзиното момче во меѓувреме пушти стомак

Loading...

Ријалити ѕвездата, пејачка и блогерка Луна Џогани е бремена. Таа и нејзиниот вереник Марко Милјковиќ го очекуваат своето прво дете, односно тие ќе добијат ќеркичка, а парот одлучил да и го даде името Миа.


Иако Луна е бремена, изгледа дека Марко малку се опуштил и пуштил стомак.
За работата да не излезе од контрола тој одлучил за оди во теретана и да поработи на својата форма, а сето тоа го забележала неговата избраничка и истото го споделила на својот ЈуТјуб канал.


-Немој срцето да не ти застане, се пошегувала Луна на сметка на своето момче.

loading...