„Мажите полудеа по нејзините брадавици“: 18 години помладата сопруга на Сајмон облече бикини и ја покажа сексапилноста

Осумнаесет години помладата сопруга Лорен Силверман (41) на членот на британското Х- фактор Сајмон Кауел кој има 59 години е на одмор со нејзиното момче на Барбадос.
Парот ужива во друштво на нивниот четири годишен син Ерик, а англиската убавица реши да ги почести папараците па им приреди мало изненадување.

 


Имено таа облече сексапилен костим за капење од кои и се познаваа брадавиците, а по објавувањето на фотографиите тие станаа виртуелен хит.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.