Македонската пејачка Марија позираше гола

Loading...

Македонската пејачка Марија позираше гола, се работи за нов предизвик кој што се врти сега по Инстаграм.

Марија од групата „Ај Кју“ ги изненади своите фанови откако објави фотографијата на која е гола. Покриена е само до гитара. Интересно е да се погледа.

Се работи за предизвик. Ама ние би ја иаздвоиле следната реакција на следач:

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...