Македонската пејачка Марија позираше гола

Македонската пејачка Марија позираше гола, се работи за нов предизвик кој што се врти сега по Инстаграм.

Марија од групата „Ај Кју“ ги изненади своите фанови откако објави фотографијата на која е гола. Покриена е само до гитара. Интересно е да се погледа.

Се работи за предизвик. Ама ние би ја иаздвоиле следната реакција на следач:

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.