Масовна поддршка за претседателската кандидатура на Јакимовски – за помалку од 24 часа собрани 2 илјади потписи

Пишува Стевчо Јакимовски на Фејсбук:

За 24 часа потпишани преку 2000 граѓани за мојата кандидатура!

Благодарам за поддршката, Ве повикувам и денес масовно да се потпишуваме, продолжуваме до 10000!

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.