Ми почина сопругот а неговата пензија ја наследи ЉУБОВНИЦАТА – Вистината ја дознав по погребот, беше тотален ШОК!

Жена од Белград минатата есен доживеала трагична загуба кога нејзиниот сопруг ненадејно починал од срцев удар.

Оваа семејна трагедија доби шокантен пресврт кога се дозна дека нејзиниот сопруг во текот на бракот имал тајна врска со друга жена, која подоцна станала позната како негова љубовница.
Она што уште повеќе го изненади семејството е сознанието дека сопругот легално го прзнал детето што го добил со љубовницата, пишува Новости.

Пронајдете не на следниве мрежи: