Мукоски: Ја продадовте државата за Тиранската платформа која ВМРО-ДПМНЕ не ја прифати

И сега, нецели две години потоа што да правиме со ова видео господин Муковски? Што се случи со вас за да ги смените ставовите?

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.