Ноне Неделковска наполни 34 години, ги одбележа со интересно видео

Ноне Неделковска наполни 34 години, ги одбележа со интересно видео

Долги години Ноне работеше надвор од Македонија. Дознаваме дека во последно време е во родниот Велес. Видеото подолу.

🎈34🎈 💋💋💋#birthday

Posted by Nona Nedelkovska on Monday, September 28, 2020

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.