Ноне Неделковска со „сочни“ фотографии на Инстаграм ги запали сите

Ноне ѝ е позната на јавноста како пејачка, меѓутоа Велешанката веќе неколку години не за занимава со музика, туку работи на брод.

Ноне Неделковска со „сочни“ фотографии на Инстаграм ги запали сите

А деновиве својата армија од над 23.700 следбеници на Инстаграм  ја почасти со „сочни“ фотографии. Во прв план ги истакна нејзините бујни гради кои никого не оставаат рамнодушен, но исто така сподели и интересни детали од Хавана, Куба, Карибите и други егзотични островски земји.

Ноне Неделковска со „сочни“ фотографии на Инстаграм ги запали сите

Подолу уживајте во видеото од дестинации на кои ужива нашата Ноне.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.