Објавени новите цени на горивата. Бензинот истанува со иста цена, нафтата поскапува за 3 денари

РКЕ ги објави новите цени кои ќе стапан на сила на полноќ.

Бензинот истанува со иста цена, нафтата поскапува за 3 денари.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.