Прослава во домот на Лепа Брена во време на изолација: Под заштитни маски и со многу алкохол се славеше до зори

Loading...

Синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ го прослави својот 22 роденден, но на еден поинаков начин.
Пејачката со фановите сподели и видео од прославата во домашна атмосфера поради коронавирусот кој владее во светот.
Виктор иако овој роденден би го прославил на спектакуларен начин во некој ноќен клуб, овој пат беше принуден да остане дома со своите родители.
Невообичаено е тоа што сите носеа маски на себе иако се во домашна атмосфера, погленете.

 

View this post on Instagram

 

Sretan rodjendan🎈💝🎊🎉

A post shared by Lepa Brena (@lepabrenaa) on

loading...