Се опуштија на работа: Вработени во познатиот трговски ланец снимени „на дело“ во канцеларија

Вработени во Tesco од Велика Британија се препуштиле на страстите во канцеларијата од компанијата, не знаејќи дека ги снимаат двајца тинејџери.

На снимката се гледа како жената седи на масата со подигнато здолниште, а мажот орално ја задоволува.

Момците кои живеат недалеку од трговскиот случајно ја забележале нивната секс авантура, а кога сфатиле за што станува збор, веднаш ги снимиле со мобилните телефони.

Снимката на Whats App стана вистински вирален хит.

„Ваквите ситуации ги сфаќаме доста сериозно и веднаш инициравме истрага“, изјави портпаролот од Tesco.

Компромитирачкото видео можете да го погледнете ТУКА.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.