Се породи македонската убавица Катарина Ивановска- на свет донесе ќеркичка

Loading...

Македонскиот модел со светска кариера Катарина Ивановска по втор пат стана мајка. Веста на Инстаграм ја сподели пејачката Тамара Тодевска.
Македонската убавица доби ќерка која ќе се вика Кира, по нејзиниот татко Кире Ивановски.

loading...