Сораја едвај вози од преголемите силикони

Loading...

Српската старлета Сораја на Инстаграм ја следат многу луѓе, а таа често објавува провокативни фотографии и видеа, но често знае да се пофали и со луксузна гардероба, чевли, ташни и автомобили.
Овојпат Сораја спои две во едно, објави фотографија од скап и луксузен автомобил ги стави огромните гради во преден план.
„Една без филтер и без шминка“ напиша Сораја.
Не требаше долго време за Сораја да добие куп коментари и лајкови на оваа објава, а еден од коментарите гласи“ Добри воздушни перничиња“пишува во коментар.

 

View this post on Instagram

 

One without make-up and filters ??? ?‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

loading...