Сораја едвај вози од преголемите силикони

Српската старлета Сораја на Инстаграм ја следат многу луѓе, а таа често објавува провокативни фотографии и видеа, но често знае да се пофали и со луксузна гардероба, чевли, ташни и автомобили.
Овојпат Сораја спои две во едно, објави фотографија од скап и луксузен автомобил ги стави огромните гради во преден план.
„Една без филтер и без шминка“ напиша Сораја.
Не требаше долго време за Сораја да добие куп коментари и лајкови на оваа објава, а еден од коментарите гласи“ Добри воздушни перничиња“пишува во коментар.

 

View this post on Instagram

 

One without make-up and filters ??? ?‍♀️

A post shared by Sara (@sorajavucelic) on

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.