Сораја се јави: Секси долната облека од тантела едвај успева да ги задржи бујните гради (видео)

Фановите воодушевени, и пишуваат дека е “убава мајка” ја нарекуваат муза и слично

Српската старлета Сораја Вучелиќ извесно време се повлече од социјалните мрежи, а потоа објави дека во меѓувреме станала мајка.

Сораја се јави: Секси долната облека од тантела едвај успева да ги задржи бујните гради (видео)

Но, во последно време таа повторно ги израдува своите повеќе од 450.000 следбеници со фотографии и видеа во кои малку се крие.

Српската старлета сега објави видео на кое позира во секси црна долна облека од тантела која едвај успева да ги собере нејзините бујни гради.

Таа на видеото го додаде хаштагот “без филтер’.

Фановите се воодушевени, пишуваат дека е “убава мама”, ја нарекуваат муза и слично.

Пронајдете не на следниве мрежи: