СПИЕЛА СО ОСУМ ИГРАЧИ НА БАРСЕЛОНА И РЕАЛ! Самира призна се и стана ријалити ѕвезда: Бев со Бензема!

Самира Саломе (32) Џалил тврди дека спиела со Карим Бензема и уште седум фудбалери од Реал Мадрид и Барселона. По сите тие признанија и приказни за нејзиниот животен стил, таа стана ријалити ѕвезда. Учествувала во многу емисии, има над 450.000 следбеници на Инстаграм.

СПИЕЛА СО ОСУМ ИГРАЧИ НА БАРСЕЛОНА И РЕАЛ! Самира призна се и стана ријалити ѕвезда: Бев со Бензема!

Најголемата популарност ја стекна пред неколку години кога ги откри имињата на двајца играчи со кои имала интимни односи. „ Спиев со осум играчи од Реал и Барса. Карим Бензема и Марк Бартра се некои од нив “, напиша таа на Твитер пред неколку години и по тој повод објави и фотографија со Бензема од еден клуб. Оттогаш е дел од многу реални шоуа, неодамна беше исфрлена од „Куќата на познатите“ во Мексико.

Во тој период таа зборуваше и за тоа како познатиот мотоциклист Марк Маркез сакал да ја запознае и дека таа го одбила. Што се однесува до Бензема, познати се и неговите врски. Таа моментално е во врска со Џордан Озуна и очекува дете со неа. Тој веќе има две деца, со Кора Гатје и Клои де Луне, неодамна ги донесе својата девојка и сопруга на наградата „Златна топка“. 

Пронајдете не на следниве мрежи: