Срам: Бијонсе се симнуваше по „мајсторска“ скала

На почетокот на концертот во Варшава, Полска, Бијонсе се појавила на „летечка бина“ облечена во трико и високи чизми, но кога требаше да се симне се појави проблем – како?
Организаторите веднаш понудија скала на продолжување и по неколку минути убедување со пејачката и силно бодрење од публиката, која извикуваше „Бијонсе, можеш!“, таа се симна.
Бијонсе и нејзиниот сопруг Џеј Зи во моментов се на светска турнеја.

Пронајдете не на следниве мрежи: ©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.