Српската водителка БЕЗ ОБЛЕКА во спотот на колегата на нејзиниот маж? Нема што да му пречи на маж ми!

Немања Топлица и Беца Фантастик минатата година го претставија спотот за песната „Седеф“. Интересно е што во тоа видео се појавува актуелната водителка на „Пинк“ Ана Радуловиќ.

Дури и во некои сцени девојката е речиси гола во тој спот, но госпоѓата која е гола тогаш не го покажа своето лице, па многумина помислија дека таа е всушност актуелната водителка на „Елита“.

Српската водителка гола во спотот на колегата на нејзиниот маж? Нема што да му пречи на маж ми!

Дури и во коментарите под видеото многумина мислеа дека тоа е Ана. Радуловиќ еднаш ги коментираше тие сцени и како реагирал нејзиниот сопруг Мирче Радуловиќ кога го гледал ова видео.

– Па, нема што да му пречи, бидејќи не ги снимив тие шокантни сцени. Мојот дел е да се справам преку компјутерот и да им ја уништам секоја ситуација. Во спротивно, Мирче немаше да ми дозволи да снимам таква сцена, а ни јас немаше да се согласам – изјави тогаш Ана за Еспресо.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.