Таа е една од најубавите актерки во светот, а жените денес имаат што да ја критикуваат

32-годишната актерка Меган Фокс е една од најубавите жени на светот.
Мајка на три деца и сопруга на 44-годишниот актер Брајан Остин Грин, најпознат по улогата во некогаш популарната серија „Беверли Хилс 90210“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on


Посветена е на семејниот живот и ретко може да се види на службени настани.
Во последно време се почесто можеме да ја видиме во беспрекорни изданија. Иако актерката сака едноставен и лежерен стил и никогаш не била на листата на најдобро облечените дами во Холивуд, секогаш привлекува внимание со изгледот и преубавото лице.

 

View this post on Instagram

 

At it again. Sneak peak, coming soon- just in time for festival season. @fredericks_hollywood

A post shared by Megan Fox (@meganfox) on


Сепак, неодамна обожавателите на Инстаграм и порачаа дека време е да престане со ботоксот бидејќи почнува да личи на порцеланска кукла. Жените кои со години ја опсипуваат со комплименти, сега има и што да ја критикуваат.
За голем дел од мажите ширум светот, Меган секогаш ќе остане на врвот на листата на најсекси жени.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.