Трамп: НЕ СЕ ПЛАШЕТЕ ОД КОРОНА!!

Loading...

Трамп: НЕ СЕ ПЛАШЕТЕ ОД КОРОНА!!

Во свој твит кој пред малку го објави претседателот на САД изјави дека не треба да се плашиме од КОРОНА, дека медицината на таа држава направила огромен напредок во скоротувањето на овој смртоносен вирус.

Тој ја искористи приликата повторно да потсети дека медиумите кои се под контрола на демократите се корумпирани и дека не штедат критики за секој негов потег.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...