Убавица во бело, но со солзи во очите: Нина Бадриќ со емотивна објава ги збуни фановите

Пејачката Нина Бадриќ ретко зборува за својот приватен живот, па никој не знае што се случува со неа надвор од сцената.

Нина сега објави фотографија во елегантен, бел фустан, со бела роза во косата и со солзи во очите.
Фановите се збунети, но дали се работи за нов спот или навистина решила да го каже судбоносното „ДА“, останува да видиме.

Пронајдете не на следниве мрежи: