Фановите во неверување: Шакира во бикини го покажа прекрасното тело (ВИДЕО)

Loading...

Во розово бикини со реси 42-годишната колумбиска пејачка Шакира ги израдува своите фанови со нова објава на Инстаграм. Покажувајќи ги своите атрибути таа открила интересен детаљ.
– Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав, напишала Шакира.
Мислите дека некому му е важно што сама го дизајнирала костимот, покрај се друго што треба да се види?

loading...