Фановите подзинаа од глетката на базен- Дарко Лазиќ во шорцеви покажа со какво тело поседува по стеснувањето на желудникот

Loading...

Покрај пејачката Ана Николиќ, Дарко Лазиќ е уште една јавна личност која има завиден успех кога станува збор за слабеењето.
Нема сомнение дека Дарко изгледа одлично, па дури и подмладен, а сликата во костим за капење јасно покажува колку пејачот изгубил на тежина.


Тој беше во друштво на пејачката Душица Грабовиќ, и заедно уживаа во базенот.
Лазиќ едвај има стомаче, и уверете се колку добро изгледа сега:

loading...