Целиот свет вака го открива полот на бебето, па мораше и тие: Луна Џогани целото време знаела што носи во себе

Победничката на „Задруга 2“и младата пејачка Луна Џогани откако неодамна откри дека е бремена, овој пат го откри и полот на бебето.
Пејачката и ќерка на Анабела Атијас преку својот Јутјуб канал и видео порака откри дека следната година ќе стане мајка на девојче.
Веста ја дознаа на модерниот начин на дознавање на полот на бебето преку отворање на кутија со балони кои беа во розова боја- симболизирајќи женско дете.

Таа во видеото вели дека била во право и дека знаела дека ќе биде девојче.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.