Цеца ги истакна градите, а Анастасија долгите нозе

Loading...

Ќерката на Цеца вчера го прослави својот 20-ти роденден во еден луксузен ресторан во центарот на Белград.
Пејачката заедно со нејзината ќерка очигледно потрошиле многу време за да се дотераат, бидејќи изгледаа повеќе од сексапилно.
Анастасија на себе носеше прекратко бело провидно фустанче истакнувајќи ги нозете, додека нејзината мајка се појави во елегантен темно зелен фустан, истакнувајќи ги градите.
На прославата присуствувале голем дел луѓе од Српската естрада.
Освен облеката, фановите веднаш ја забележаа и променетата фризура на Анастасија која и стои одлично, погледнете.

loading...