Цеца Ражнатовиќ и Јована Јоксимовиќ се изнаиграа на прославата по повод Бајрам

Loading...

Харис Џиновиќ ги покани пријателите и колегите и вчеравчер во својот дом го прослави Бајрам.
На прославата присуствувале Цеца Ражнатовиќ и Жељко Јоксимовиќ со сопругата Јована Јоксимовиќ, како и многу други.


Се разбира, ваква забава не оди без неколку добри песни, па по тој повод Жељко се фатил за микрофонот, кој заедно со Харис направиле одлична атмосфера.
Особено се расположиле Цеца и Јована, кои џускале на познатиот хит на Харис „Тажи“.
Погледнете како изгледало:

 

 

loading...