ШОКАНТНО: Над 6000 жртви од вакцините против КОРОНА ВИРУСОТ (видео)

Loading...

ШОКАНТНО: Над 6000 жртви од вакцините против КОРОНА ВИРУСОТ (видео)

Во видео кое до детал ги објаснува нусефектите од вакцините бројките кои што се споменуваат се застрашувачки. Погледнете па донесете заклучок сами.

* * * * Следете не на Фејсбук. * * * * Имаме интересни содржини секој ден, сите не се објавуваат на сајтот!!
loading...