ШОКАНТНО: Над 6000 жртви од вакцините против КОРОНА ВИРУСОТ (видео)

ШОКАНТНО: Над 6000 жртви од вакцините против КОРОНА ВИРУСОТ (видео)

Во видео кое до детал ги објаснува нусефектите од вакцините бројките кои што се споменуваат се застрашувачки. Погледнете па донесете заклучок сами.

Пронајдете не на следниве мрежи:©ПУЛС24.МК Вестите на интернет страницата на редакцијата ПУЛС24.МК може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ПУЛС24.МК или посебен договор, не е дозволено преземање, користење или реемитување на вестите.