Видео: Ризикуваше да ја запроси на сред терен, но му се исплатеше!

Loading...

Девојката беше во непосредна близина на паркетот и воодушевено пристапи на запросувањето.

Американски кошаркар од редовите на италијанска Реџина ја запроси својата девојка на тамошниот Ол-Стар викенд.

По изведувањето на слободните фрлања, откако Џејмс заработи најдобри оценки од судиите и публиката, од џебот извади нешто што ги изненади сите.

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...