Ќерките се откажаа од Деми Мур!

Loading...

 

Ќерките на Деми Мур го прекинаа контактот со својата мајка поради нејзиното недолично однесување. Имено, трите девојки од првиот брак со Брус Вилис, Румер (24), Скаут (21) и Талула (18), ја завршиле приказната со својата 50 годишна мајка поради нејзиното однесување и нејзините доцни ноќни излегувања.

Тие веќе неколку месеци беа во конфликт, односно Деми се сменила од кога се раздели од Ештон Качер. Но поводот за раскинување на контактите меѓу ќерките и мајката бил последниот испад во јавноста да Деми кога се забавуваше до раните утрински часови со Лени Кравиц пред очите на папараците.

Пријател близок на семејството го изјави следнов: „Ваквата одлука ја донесе Румер како најстара. На девојките веќе не им е сеедно за семејните обврски. Нивниот татко неодамна доби бебе со нејговата сопруга Ема и тие сакаат нивната мајка почесто да биде во нивна околина.“

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...