Видео: Некој гледа тенис, некој „ЧЕКА“ да падне Шарапова…

Loading...

И тоа се случува, сосема нормално, Мариа Шарапова на дуелот со Возниаки на ВТА турнирот во Рим при обид да врати мошне тешка топка падна на теренот, па решисерот неколку пати го врати моментот, за публиката пред малите екрани ја види и другата страна на женскиот тенис.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...