Видео: Учесник на мега-популарниот „Х фактор“ и се „пушти“ на Кели Роуланд, оваа БРОЕШЕ…

Loading...

Пери Девониш, тоа е учесникот кој остана сеуште незаборавен по неговиот настап, но, да бидеме реални, не поради неговото пеење, бидејќи тоа и не му е баш талентирана страна, туку поради друго, погледнете што „броеше“ Кели Роуланд.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...