Новиот имиџ на сексипилната Ким Кардашијан

Loading...

Ново: Ким Кардашиан направи шишки!

 

Ова не е прв пат Ким да ги исече шишките но овој пат навистина убаво и стојат за разлика од претходните. Вчеравечерта, 32 годишната Ким ги постираше новите слики на инстаграм.

 

Но што ја натера поубавата половина на Канје да го направи тоа? Дали се инспирирала од прицензата Кејт Миделтон или не останува мистерија.

Но што и да била причината нам ни се допаѓа новиот изглед.

Полн погодок Ким!

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...