Ријана и Крис Браун повторно заедно?

Loading...

 

Непознат извор тврди дека Крис ја посетил Ријана минатата недела во нејзиниот дом во Лос Анџелес.

„Моментално многу добро се согласуваат, дружат и опуштаат. Крис гледал исечоци од интервјуто на Ријана со Опра и изгледа тоа го трогнало“- изјави изворот.

Во интервју со Опра, Ријана изјави низ солзи и раскажа колку и било тешко да гледа како светот се руши над нејзиното поранешно момче Крис Браун откако ја претепа, а според најновите написи на светските медиуми, оваа недела таа повторно тајно се сретнала со него.

loading...
Loading...