Како се снимаа рекламите на ОНЕ наопаку? – видео

Loading...

 

Веројатно се прашувавте како се снимаа превртените реклами на One? За оние кои не знаат ви донесуваме дел од снимањето, а и оние на кои им е позната оваа техника веројатно ќе сакаат да погледнат како изгледало целото снимање. Навистина интересно…

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...